אתה נמצא ב: דף הבית > > טיפולי ספא
Share
טיפולי ספא
18/10/2010 09:42

טיפולי ספא

שיטות הטיפול המוצעות במרכז ספא טומוקו משלבות בין שיטות הטיפול של המזרח הרחוק ובין שיטות הטיפול המערביות. ייחודו של המרכז בא לידי ביטוי בטיפולים המתאפיינים בשילובן של לחיצות על נקודות האקופרסורה (שהן הנקודות בגוף המשפיעות על אזורים אחרים בגוף האדם, כדוגמת נקודות דיקור).

מרכז טומוקו מציע טיפולי ספא יפניים מסורתיים כדוגמת אנמה, שיאצו, אשי צובו ודיקור יפני, וזאת, בנוסף לעיסויים אחרים כדוגמת עיסויים רפואיים.
הידע והניסיון העומדים לרשותנו ומגוון הטיפולים הרחב שאנחנו מספקים מאפשר לנו לבחור את טיפול ה-ספא בעל האופי המתאים ביותר לצרכיו של המטופל, בחירה שנעשית על פי התסמינים (הסימפטומים) הפיסיים מהם סובל המטופל או על פי תחושות אי-הנוחות שהוא חש בגופו.

למעשה, זוהי תמצית מטרתם של הטיפולים: לשפר את תחושות הגוף, למתן כאבים, לשחרר מיחושים, להקל על תחושות אי-הנוחות, וכמובן, להרגיע ולאזן את הגוף ואת הנפש.
בטיפולים נעשה שימוש בשמן זרעי ענבים המתאפיין בסגולות המזינות את העור והמסייעות למניעת קמטים (נוגד חמצן).

אורח החיים התחרותי והאינטנסיבי בימינו מונע מאיתנו למצוא את השלווה והרוגע. מחקרים רבים מצביעים כי טיפולי ספא הנערכים במסגרת הרפואה המשלימה:

מפחיתים לחצים ותחושות כדוגמת דיכאון, חרדה, תשישות וכאבים, ומחזקים את המערכת החיסונית של הגוף.

מגבירים ערנות, משפרים את הזיכרון ואת יכולת המיקוד והחיוניות.

 ובשילוב מגע פיסי גם עונים על צורך ביולוגי של האדם, התורם להתפתחותו הנפשית, הגופנית והאינטלקטואלית.

לאור זאת אנו ממליצים ללקוחותינו טיפולים משלימים שוטפים וקבועים שבעזרתם יוכלו ליצור לעצמם, לאורך זמן, אורח חיים בריא, מאוזן ושליו.
המטפלים הם אנשי מקצוע, בעלי ניסיון רפואי, ובוגרי בתי הספר המקצועיים לרפואה משלימה בנוסף, ספא טומוקו מציע ימי כיף הכוללים עיסויים, מסאז'ים ופינוקים באווירה מרגיעה המעוררת את הנפש. ניתן לבחור יום כיף זוגי או יום כיף ליחידים.

דירוג דף:
5 הצבעות [ממוצע: 4.6]
הדפס עמוד שלח לחבר